• Budyń Tradycyjny Rodzinny Gellwe

    64g śmietankowy, waniliowy Budyń Słodki Kubek Gellwe, czekoladowy Budyń Gellwe

    1 kg: 18,59-22,25 zł

    089*
  • Napój energetyzujący Tiger 250 ml*

    Classic, Max Granat, Blue Screen, Wall Street, Speed

    1 l – 7,96 zł

    199*
  • Napój Pepsi 1 l* Pepsi, Pepsi Bez Kalorii, Pepsi Wild Cherry, Pepsi Lime, Mirinda Orange, Mirinda Lemon, Mirinda Mandarine, Mountain Dew, 7UP

    299*
  • Napój Pepsi 500 ml

    22.08.2018 środa

    1 l – 3,58 zł

    179*
  • Chipsy Lay’s 140 g

    23.08.2018 czwartek zielona cebulka

    1 kg – 21,36 zł

    299*
  • Napój Pepsi 1,8 l

    25.08.2018 sobota

    1 l – 1,66 zł

    299*
  • Orzechy Nic Nac’s Lorenz 125 g

    26.08.2018 niedziela classic

    1 kg – 23,92 zł

    299*
  • Napój Tymbark 2 l

    27.08.2018 poniedziałek jabłko-mięta

    1 l – 1,50 zł

    299*
  • Napój Mirinda 1,8 l

    29.08.2018 środa Orange

    1 l – 1,66 zł

    299*
  • Chipsy Chipsletten 100 g

    30.08.2018 czwartek fromage

    1 kg – 19,90 zł

    199*
  • Napój Coca-Cola 1,5 l

    1.09.2018 sobota

    1 l – 1,99 zł

    299*
  • Chipsy Lay’s 140 g

    papryka 3.09.2018 poniedziałek

    1 kg – 21,36 zł

    299*
  • Napój Monster Energy 500 ml

    puszka 4.09.2018 wtorek

    1 l – 4,98 zł

    249*
  • Rogalik croissant z masłem 1 szt.

    Oferta dotyczy wybranych sklepów

    099*
  • Donut malinowy Alfabet 1 szt.

    199*
  • Donut z nadzieniem orzechowym 1 szt.

    199*
  • Ciasto Jabłecznik 120 g

    Oferta dotyczy wybranych sklepów

    1 kg - 29,08 zł

    349*
  • Sok Kubuś Go! 300 ml

    banan-truskawka, banan-marchew-jabłko, marchew-malina-jabłko

    1 l – 6,63 zł

    199*
  • Prażynki Reksio Przysnacki 95 g lekko solone

    Oferta dotyczy wybranych sklepów

    1 kg – 34,63 zł

    329*
  • Wafle ryżowe Sonko 65 g

    w czekoladzie: gorzkiej, mlecznej

    1 kg – 42,92 zł

    279*
  • Lajkonik 100-150 g*

    Paluszki Junior, Krakersy Safari Junior, Junior w Podróży

    1 kg: 16,60-24,90 zł

    249*
  • Nutella & Go Ferrero 52 g

    1 kg – 115,19 zł

    599*
  • Kanapka Monte Snack Zott 29 g

    1 kg – 51,38 zł

    149*
  • Wafel w czekoladzie MegaGrześki Goplana 48 g

    kakaowy, toffi, orzechowy

    1 kg – 31,04 zł

    149*
  • Napój izotoniczny Oshee 750 ml*

    multifruit, grapefruit, zero lemon, red orange, running

    1 l – 2,92 zł

    219*
  • Woda mineralna Jurajska 1,5 l*

    niegazowana, gazowana

    1 l – 0,86 zł

    129*
  • Napój Żywiec Zdrój Kids 500 ml

    malina, limonka

    1 l – 4,98 zł

    249*
  • Sok marchwiowy Delicade 330 ml

    marchwiowy z miodem

    1 l – 7,55 zł

    249*
  • Napój Lipton Ice Tea 1 l*

    green, lemon, peach, matcha yuzu & lime, green lime & mint, mango

    299*
  • Napój 4Move VitaminWater 556 ml

    regeneracja, magnez + witaminy, witaminy + minerały

    1 l – 3,94 zł

    219*
  • Napój 4Move ActiveVitamin 250 ml

    stres, koncentracja, witaminy + minerały, magnez + witaminy

    1 l – 7,96 zł

    199*
  • Muffinka Caprisse 75 g

    stracciatella, czekoladowa

    1 kg – 26,53 zł

    199*
  • Cukierki Wawel 280 g*

    Michałki Klasyczne, Trufle, Michałki Białe, Michałki kokosowe, Mieszanka Krakowska

    1 kg – 26,75 zł

    749*
  • Ciastka Oreo 170-176 g*

    classic, double, choco brownie

    1 kg: 28,35-29,35 zł

    499*
  • Czekolada Milka 81-100 g*

    w ofercie dostępne wybrane smaki i rodzaje

    1 kg: 39,90-49,26 zł

    399*
  • Ciastka Leibniz 100 g*

    różne rodzaje

    1 kg: 27,90-32,90 zł

    279*
  • Ciastka Miniroladki Tago 150 g

    Oferta dotyczy wybranych sklepów malinowe

    1 kg – 25,93 zł

    389*
  • Jajko Kinder Niespodzianka Ferrero 20 g

    1 kg – 169,50 zł

    339*
  • Ciastka Jeżyki Goplana 140 g*

    classic, kokos, café, dark cherry

    1 kg – 32,07 zł

    449*
  • Guma Mentos 15,5 g*

    Tutti Frutti, Spearmint, Fresh Mint, Fresh Lime Mint

    1 kg – 124,38 zł

    199* 279 -29%
  • Baton Milka 31,5-37 g

    Strawberry, Nussini, Peanut Caramel, Oreo

    1 kg: 48,38-55,94 zł

    179*
  • Żelki HARIBO 85-100 g*

    różne rodzaje

    1 kg: 34,90-41,06 zł

    349*
  • Żelki Śmiejżelki Pychaminki 23 g

    Oferta dotyczy wybranych sklepów

    1 kg – 73,48 zł

    169* 199 -15%
  • Chipsy Wiejskie Ziemniaczki 110-130 g*

    o smaku: masła z solą, wędzonki staropolskiej, cebulki; ciosane: sól-pieprz, rozmaryn

    1 kg: 23,00-27,18 zł

    299*
  • Orzeszki ziemne Felix 140 g*

    z pieca, bez soli, solone

    1 kg – 39,21 zł

    549*
  • Przekąska Eat Real 40-45 g

    z ciecierzycy z solą morską, z soczewicy z pomidorem i bazylią

    1 kg: 106,44-119,75 zł

    479*
*Ceny maksymalne. Każdy sklep ma prawo stosować własne ceny nie wyższe niż ceny maksymalne.
**Dostępne wyłącznie w sieciach Żabka i Freshmarket